
Že tradicionalna Fusbaliga, tekmovanje v ročnem nogometu in strelastiki, je ponovno združila otroke in mlade iz cele Slovenije. Tokrat na gradu Fužine, ki nas je prav lepo sprejel. Tekmovanja se je udeležilo 7 otrok in mladostnikov iz Skale. V prijetnem, tekmovalnem vzdušju smo preživeli petkovo popoldne, ki ni skoparilo nit z lepim vremenom. Med gledalci so bili tudi nekateri straši in mimoidoči, ki jih je zanimalo kaj se dogaja na gradu Fužine. Ogledali smo si tudi notranjost gradu, se posladkali s sladoledom in potešili lakoto s hot-dogi. Ov vsem tem pa smo navijali za naše tekmovalce. Za nas se je Fusbaliga končala zelo uspešno saj smo domov odnesli 1.mesto v strelastiki, ki si jo prigaral Filip Pelle. Še enkrat mu čestitamo za zmago. Vsi smo bili zelo veseli tega uspeha, Filip pa ni mogel skriti veselja in navdušenja nad 1.mestom.
Polona K.




