Skip to content

Zavod Skala don Bosko

Home » Zapisali smo – prispevki » Drsanje v Domžalah

Drsanje v Domžalah

  • by

Obljubo lanskega leta smo držali, saj smo se zopet odpravili na drsanje v Domžale. Že kar nekaj let zapored nas zima vedno zvabi tja, kjer se sedaj počutimo že skoraj domače. Izposodimo si drsalke in že smo na ledu, v dobri družbi. Vsako leto nam gre boljše. Tisti, ki prvič stopi z drsalkami na led, mu pomagamo s prvimi koraki. Vsak, ki stopi vsaj enkrat na led, to zagotovo še ponovi, saj je drsanje preprosto tako zanimivo in zabavno, da se mu ne moreš upreti. Čas pa vedno prehitro mine. Čaj in prigrizki so obvezna oprema, saj drsanje povzroča neizmerno lakoto in žejo, pa tudi kakšna pavza vmes paše.  Ponovimo naslednje leto!

Polona K.