
Že kar nekaj let zapored med zimskimi počitnicami organiziramo program za otroke in mlade. Čeprav ni bilo pravega mraza (bilo je bolj deževno) in tudi snega ne, pa je bil teden pester in lep. Vsebinsko smo se osredotočili na tematiko veselja. Skupaj smo se tako pogovarjali o hvaležnosti, smehu in zasvojenostih, ki nam lahko vzamejo svobodo in veselje. Poleg tega pa smo se veliko igrali, sodelovali na delavnicah ter predvsem veliko in dobro jedli. Hit tedna je bila cirkuška delavnica, ki je bila vedno polna. Zelo zaželjena je bila tudi kuharska, kjer smo pripravili dobra kosila, da nismo bili lačni. Najmanj obiskana, a hkrati zelo konkretna pa je bila ustvarjalna delavnica, kjer smo izdelali kar nekaj lepih družinskih iger.
Tednu sta dodala svoj pečat 2 izleta: v sredo smo se odpravili na drsanje v Domžale, v petek pa na kopanje v Olimpijski bazen v Kranju.
Teden je hitro minil, začela se je zopet šola. Ostajajo pa spomini in nova prijateljstva.
Boštjan Jamnik












