
Zadnji vikend novembra je 11 mladih, ki obiskujejo šolo cirkusa Fuskabo, prespalo v spodnji dvorani Skale. Skupaj s trenerkama Mašo in Pio so pripravili program, v katerega je bila vključena večerja, družabne igre, odprt trening v cirkuški dvorani in nasploh sproščeno druženje do poznih ur. Tisti z največ energije so vztrajali do tretje ure zjutraj in zjutraj malo težje vstali a je kaj kmalu že dišalo po palačinkah. Po zajtrku smo imeli še kočno evalvacijo in ugotovili smo, da bi v prihodnosti imeli še več takih dogodkov, saj nas med seboj bolj povežejo, počutimo se bolj sprejete in nasploh uživamo.
Maša Rački








