
Letošnje srečanje zaposlenih je potekalo prav na Kodeljevem; v naši ustanovi. Po jutranji kavici v župnijski dvorani smo na cirkuški način z molitvijo vstopili v dan. Po nagovoru Silvie Roggia pa smo si v cirkuški dvorani ogledali predstavo Briciole. Zgodba o don Bosku in njegovi dejavnosti je ganila vse prisotne, v nadaljevanju pa so jih navdušile tudi različne igre in preizkusi v cirkuških veščinah. Za marsikoga je bil to neke vrste teambuilding. Srečanje smo zaključili ob dobrotah Kruhkerije Gorjanc, ki jih udeleženci niso mogli prehvaliti. Se vidimo prihodnje leto.
Boštjan Jamnik



