
Zadnji teden v avgustu smo na Fužinah vsak dan od 10. do 15. ure organizirali počitniški program. Prepletali so se druženje, priprava skupnega kosila, igra, različne aktivnosti in veselje. Vsak dan je bilo nekaj novega. Tako smo se preizkusili v minuti do zmage, odšli smo na Ranč Okorn, kjer smo od bliže spoznali konje, preizkusili smo igrala v SMC Rakovnik, si spekli pico, se učili cirkuških veščin, plavali v bazenu Kodeljevo in še marsikaj drugega. Kar preveč dejavnosti samo za 5 dni. Teden je bil res aktiven in dober zaključek poletnih počitnic.
Boštjan















