
Letos smo se ponovno odzvali na povabilo Četrtne skupnosti Moste in se udeležili dogodka Pomlad v Mostah. Tako smo se na dogodku zbrali iz različnih osnovnih šol in organizacij ter se pomerili v nogometnem turnirju. Sodelovalo je 6 ekip, ki so bile razdeljene v dve skupini. Sami smo naredili mešano ekipo in povabili otroke iz dnevnega centra, minibusa in nogometnih treningov. Očitno je bila kombinacija prava, saj smo kljub močni konkurenci, uspeli osvojiti prvo mesto. Fantje so pokazali imenitno igro, se borili in se na koncu veselili uspeha. Prejeli smo medalje in velik pokal, ki so si ga fantje na koncu podajali in se z njim slikali.
Med tekmami smo obiskali stojnice drugih organizacij in pojedli malico, ki jo je za nas pripravil organizator.
Dan si bomo sigurno zapomnili po prvem osvojenem pokalu na tem dogodku in nasmehu ter veselju fantov ob zmagi v finalu.
Sandra R.


