
Drugo nedeljo v maju smo se udeležili zaključka ŠportKat lige. Prisotni smo bili s tremi nogometnimi ekipami in kar nekaj navijači, ki so nas podpirali.
S tekmami je prvo začela naša starejša ekipa, potem pa so ji sledili še mlajši fantje. Tekme v starejši kategoriji so bile za gledanje prava poslastica. Veliko borbe, izenačenih bojev in priložnosti za gol. Manjkalo ni tudi penalov, ki so odločali o zmagovalcih. Na koncu je našim fantom malo zmanjkalo, da bi osvojili medaljo, a glede na prikazano igro, smo bili zadovoljni.
Mlajši ekipi pa sta se borili v polfinalu in v tekmi za peto mesto. Žal se nam v finale ni uspelo uvrstiti, zato pa smo zmagali v tekmi za tretje mesto, kot tudi za peto mesto. Tako smo letos skupno zasedli tretje, četrto in peto mesto.
V času, ko nismo igrali nogometa pa so se fantje družili na zunanjih igriščih. Igrali so košarko, hokej in ročni nogomet. Organizator je poskrbel za tekmovanje v ciljanju na velik napihljiv pikado in kvizu. Na voljo so bili tudi slastni čevapčiči in kokice.
Ob koncu dneva je sledila podelitev nagrad, priznanj in pokalov.
Sandra R.


